Kategorie: Novinky

Rizikové kácení Praha

Rizikové kácení PrahaZajišťujeme jak klasické kácení, kdy pokácíme strom ze země, kdy jsou rizika minimální, tak kácení rizikové. U rizikového kácení hraje roli hlavně stav stromu. Nejsnadněji se kácí rovné smrky, jedle a modříny, kdy se celý strom odvětví při výstupu do špičky. Potom už se strom jen odšpalkuje cca po 2 m od špičky až do přípustné výšky, kdy je možné strom položit celý.

Horší a složitější situace nastane v případě, kdy je strom větvený. Bříza, dub, buk, javor nebo ořech. Bere se v potaz jaká je souměrnost větvení, šířka větví,  umístění a stav nejvyšší větve. Extrémní kácení nastává ve chvíli, kdy je strom vyhnilý, napadený houbou, po úderu blesku, nedá se vystoupit dostatečně vysoko a nedá se použít plošina. V těchto situacích volíme způsob, kdy se jistíme na okolních stromech, vyvazujeme a zpevňujeme stromy, nebo tvoříme lanové přístupy z okolních vysokých míst.

Kácíme Praha 4, Praha 10, Praha 5, Praha 6, Praha 9, Praha 1

¨

 

 

 

 

 

 

 

.

Vydáno: 2.2.2014 18:24 | 
Přečteno: 2073x | 
 | Hodnocení:

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

Fotogalerie

Fotogalerie kaceni-Plzen.cz Fotogalerie kaceni-Plzen.cz Fotogalerie kaceni-Plzen.cz Fotogalerie kaceni-Plzen.cz Fotogalerie kaceni-Plzen.cz Fotogalerie kaceni-Plzen.cz

Přehled služeb

Kácení rizikových stromů, prořez korun stromů, arboristika, stromolezectví, likvidace nebezpečných stromů, zajišťujeme havarijní služby při kácení rizikových stromů.

Kontaktujte nás

V případě zájmu nás prosím kontaktujte buďto telefonicky, mailem nebo přímo přes kontaktní formulář.

Telefon: +420-777-815-206
E-mail: info@kaceni-praha.cz